Products

Samostatné protipožární systémy FirePASS SCU2x a SCU3x omezující obsah kyslíku se používají k ochraně malých místností, například archivů, serveroven apod.

  • Malá, mobilní protipožární jednotka omezující obsah kyslíku navržená v režimu plug-and-play. Snadno ochrání místnosti s objemem až 300 m3.

Systémy protipožární ochrany omezující obsah kyslíku FP-500 až FP-5000 dokáží trvale chránit prostory o objemu až 10 000 m3.

Systémy protipožární ochrany omezující obsah kyslíku FP-5000 až FP-20000 dokáží trvale chránit prostory o objemu 10 000 až 600 000 m3 a více.

Snímač kyslíku vyrobený ve Švýcarsku speciálně pro prostředí s omezeným obsahem kyslíku, která využívají technologii hašení fluorescence kyslíkem. Tento monitor zajišťuje spolehlivé sledování O2 a může také přenášet data teploty, vlhkosti a obsahu CO2 do kontrolního zařízení nebo přímo do systému BMS.

Generátor FP – 20 pro serverové skříně

FirePASS® je jediný výrobce 19 " rackových systémů preventivní protipožární ochrany na světě.

Chraňte Vaše cenné datové a hardwarové komponenty od rizika vzniku požáru s generátorem prevence požáru  FirePASS®. Díky použití zabudovaného kompresoru nebo dodávky stlačeného vzduchu vytvářejí tyto jednotky atmosféru s nižším obsahem kyslíku (tzv. hypoxickou atmosféru) uvnitř serverových skříní s vnitřním chlazením*, což znamená, že vznícení či požár uvnitř rozvaděče nejsou možné.

Řídicí jednotka je vybavena uživatelsky přívětivou dotykovou obrazovkou, která umožňuje snadné programování a nastavování, a je chráněna heslem kvůli zajištění různých úrovní zabezpečení. Dotyková obrazovka se instaluje do kovové skříně generátoru společně s řídicí jednotkou.

Watch our video demonstration

Play now