Prestižní ocenění z veletrhu FOR ARCH 2017

Na předním českém velethu FOR ARCH 2017 jsme obdrželi cenu GRAND PRIX. Ocenění GRAND PRIX udělila porota 5 ze 46 přihlášených exponátů. Dalších 6 získalo čestné uznání.

 

HYPOXIE Group s.r.o. za protipožární technologii FirePASS, která slouží jako systém aktivní požární prevence chráněných prostor a je založená na trvalém snížení obsahu kyslíku na koncentraci, která zabraňuje vzniku požáru;

 • O výrobku: 
  Zařízení na trvalé snížení obsahu kyslíku v chráněné místnosti, systém aktivní požární prevence. Filtrace kyslíku přes membránu. Výkon 145 - 40 000 l hypoxického vzduchu za minutu. Zařízení možno napojit na více chráněných prostor. Vytvoření koncentrace kyslíku v chráněném prostoru na hladinu cca 15 % k zabránění vzniku požáru. Cena od 1 100 000 Kč. Benefity výrobku jsou permanentní požární prevence, zabránění vzniku požáru. Nevyčerpatelný zdroj "hasiva". Bez dopadu na životní prostředí.
  Zařízení se vyrábí na míru. Typ modelu se stanoví na základě parametrů konkrétního projektu - počet chráněných místností, celkový objem v m3.
 • TZB-info: Na veletrhu FOR ARCH jste byli poprvé a hned s takovým úspěchem. Zároveň jste se zde zúčastnili i konference Požární bezpečnost staveb. Předpokládám, že s medializací společnosti a vašeho řešení jste spokojeni, ale rýsuje se i nějaká zajímavá zakázka a jste spokojeni s kontakty, které jste získali? 

  Jaroslav Beránek, jednatel společnosti HYPOXIE Group s.r.o. říká: „Za největší pozitivum celé akce považujeme právě získání nových kontaktů a nové příležitosti pro implementaci naší protipožární technologie FirePASS.
  Mezi těmito novými projekty získanými na For Archu jsou například sklady pro farmaceutické společnosti, výrobní hala v papírenském průmyslu, ochrana palivových nádrží nebo ochrana datových sálů.
  Tedy se těšíme na další ročníky veletrhu i konference!“

 

Výhody protipožární ochrany FirePASS

 • zamezení vzniku požáru a jeho šíření
 • protipožární ochrana bez přerušení 
 • naprosté bezpečí pro lidi díky použití dýchatelného vzduchu 
 • snadná instalace a údržba
 • velmi malé nároky na prostor
 • žádná konstrukční omezení
 • žádná škoda vzniklá ohněm, uvolněnou vodou, pěnou nebo jinými hasicími prostředky

Watch our video demonstration

Play now